serwis – Motostrefa

Serwis

Atuty serwisu:

  • profesjonalny serwis pogwarancyjny wszystkich marek
  • serwis wszystkich marek
  • serwis pojazdów dostawczych
  • specjalizacja: Iveco Daily, Renault Master, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, itd.
  • konkurencyjność cen względem ASO
  • wysokie bramy wjazdowe (do 4,25m)
  • auta zastępcze
Nasz serwis

Dzięki dobrej znajomości pojazdów dostawczych od strony technicznej, praca przy wyżej wymienionych modelach przebiega niezwykle sprawnie oraz skutecznie. Fachowa realizacja zlecenia podparta naszym doświadczeniem to gwarancja, że Państwa samochód wróci na drogę sprawny jak najszybciej to możliwe. Na typowe usterki dotykające wymienione pojazdy jesteśmy przygotowani w szczególności, posiadając większość części na miejscu, a to pozwala zarówno nam jak i Państwu zaoszczędzić cenny czas w oczekiwaniu na rozwiązanie problemu.

Specjalizujemy się w naprawach pojazdów takich jak:

iveco daily 2,3l/ 3.0l, renault master, peugeot boxer, fiat ducatio czy citroen jumper.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zleceń z zakresu mechaniki pojazdowej i zapewniamy naszym klientom profesjonalizm oraz kompleksowe świadczenie usług. Posiadając do dyspozycji wykwalifikowanych pracowników oraz doskonałe zaplecze techniczne, jesteśmy w stanie serwisować wszystkie marki samochodów i eliminować wszelkie usterki.

Odpowiednio zaprojektowana hala umożliwia nam sprawne serwisowanie pojazdów dostawczych sporych gabarytów. Bramy wjazdowe gotowe są przepuścić każdy rodzaj pojazdu, który wysokością nie przekracza 4,25m. Odpowiednio przeszkolona ekipa mechaników, korzystająca z profesjonalnego oprzyrządowana, gotowa jest na przyjęcie flot samochodowych o sporej wielkości.

Nasz lokal przystosowany jest do serwisowania pojazdów o wysokości do 4,25m